Майя

У грецькій міфології – Богиня весни. Маленька Майя – улюблениця батьків, мама вважає свою дочку найкращої серед всіх дітей. Швидко починає розуміти, що для того. щоб домогтися бажаного, треба бути слухняною і приблизно вести себе. Після досягнення бажаного може стати байдужою і неуважне, завзяття і наполегливість не в характері Майї. Якщо відносини з учителями не складаються, то вона втрачає інтерес до навчання, але якщо вчителі будуть хвалити її хоча б зрідка, то наснаги Майя в навчанні буде однією з найкращих. У більш старшому віці стає помітним прагнення бути першими, з’являється категоричність у висловлюваннях. Вона може зробити непогану кар’єру і стати керівником великого колективу, де панує дисципліна й де серед підлеглих не прийнято обговорювати свою начальницю. Майя швидко знаходить собі чоловіка. Вона рухлива, товариська, легко захоплюється. Любить гарні речі, тому чоловікові доведеться змиритися з тим, що дружина часто буде наполягати на покупці дорогого одягу, меблів, і з-за цього доведеться постійно влезать в борги. Майя ревниво, здатна влаштувати чоловікові сцену навіть в присутності чужих людей. Непоступливої в тому, що стосується її особистих інтересів. Не погодиться грати роль безропотно невістки у відносинах зі свекрухою, що може викликати серйозний конфлікт у родині. Підходять для шлюбу : Віктор, Вадим, Денис, Павло, Степан. Менш підходять : Владислав, Єгор, Федір, Едуард.      

Маргарита

Назва походить від латинського слова “Маргарита” – перлина. Маргарита з дитинства відрізняється самостійністю й має своє власне судження по будь-якого питання. Зайво прямолінійно, може сказати все, що думає, чим іноді ставить у незручно становище батька з матір’ю. Ці якості збережуться в Маргарити на все життя, хоча подорослішавши, вона почне розуміти, що треба намагатися стримувати свої емоції, щоб не виглядати в чужих очах грубою й не доводити справу до конфліктів. Під час навчання відразу проявляється гарне логічне мислення, улюбленим предметом буде математика, може домогтися непоганих результатів, граючи в шахи. Розумна, кмітливість, не позбавлена й хитрості. Відносини з ровесниками носять нормальний характер. Маргарита може надати допомогу при необхідності, але її непевність а собі перешкоджає міцним дружнім стосункам з ким-небудь. Вибирає професію вчителя, інженера, може стати непоганим керівником. У відносинах із чоловіками Маргарита .. нетерпляче. Їй хочеться одержати все й відразу. Вона може вийти заміж за першого понравившегося людини і випробувати після цього серйозне розчарування. Сильно переживає свої помилки. Щоб не бути самотньою й не давати приводу знайомим обговорювати її положення, може вийти заміж вдруге. Впевнено почуває себе в чоловічому товаристві й може давати чоловікові привід для ревнощів. Домашнє господарство, присадибну ділянку не викликають позитивних емоцій. Але, якщо необхідно, здатна приготувати вражаючий вечерю і чудово прийняти гостей. До дітям відноситься дбайливо. Підходять для шлюбу : Аркадій, Геннадій, Веніамін, Всеволод, Едуард. Менш підходять : Віталій, Володимир, Іван, Кирило. Іменини : 30 липня.    

Марина

Назва походить від латинського слова “марінус” – морський. Марина – це знає собі ціну людина, а якщо вона гарна, то ця самооцінка може бути зайво завищеною. Здатна підкорити свої емоції розуму, тому всі вчинки робить розважливий і обдумано. Марина з раннього дитинства стає об’єктом поклоніння. У школі мальчишки постійно звертають на неї увагу, намагаються подружитися з нею, призначають побачення. Повзрослев, Марина стає ще більш чарівною. Чоловіки беззахисні перед її таємничою чарами. Шукає в шлюбі спокою й матеріально забезпеченого життя. Чоловікові доведеться постійно приділяти багато уваги Марині, їй потрібно замилування нею, компліменти, квіти. Якщо такі знаки уваги будуть відсутні, то може з’явитися напруженість у шлюбних відносинах. Марина не прощає зрад чоловіка, готова піти навіть на повний розрив шлюбу. На кухні здатна продемонструвати чудеса кулінарного мистецтва і вразити будь-яких гостей вишуканістю приготовлених страв. У відносинах з дітьми імпульсивно: то прагне переробити з дітьми всі справи, то залишає їх подовгу одних. В основному вибирає професію медсестри, лікаря, інженера, перукаря, акторки. Складний характер у Марини по батькові Володимирівна. Підходять для шлюбу : Антон, Валентин, Володимир, Денис, Михайло, Сергій. Менш підходять : Анатолій, Борис, Георгій, Микола, Станіслав. Іменини : 13 березня; 30 липня.    

Марія

Ім’я має давньоєврейське походження. Існує кілька значень імені – гірка, улюблена, уперта. Маша – добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї саме улюблене заняття – побути нянькою для маленьких дітей. Дуже раніма, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час у її характері присутній твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Дії, її іноді носять імпульсивні характер. Відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов’язки. Сверстники цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття. Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, ласку, увагу. Вона завжди готова допомогти які потрапили в біду людині. У шлюбі вірна, але, щоб відносини з чоловіком були більш теплими і щирими, необхідно мати в родині хоча б одну дитину. Марія – дуже віддана мати, віддає всю себе дітям. Діти відповідають їй взаємністю, завжди виступають на її боці. У Марії гарні відносини зі свекрухою, якщо вона стара і немощная жінка, якщо ж вона здорова і не потребує догляду, то можливі складності. Важко переживає невірність чоловіка. Підходять для шлюбу : Анатолій, Олександр, Віктор, Григорій, Валентин, Євгеній, Іван. Менш підходять : Борис, В’ячеслав, Кирило, Едуард. Іменини : 8 лютого, 19 лютого, 25 лютого; 14 квітня; 20 червня, 22 червня; 4 серпня, 22 серпня ; 11 листопада.    

Марта

Походить з древнеарамейского мови, означає: владычица, наставниця. Російський варіант імені: Марфа. З дитинства березня наполегливо, вперто і емоційна. Це чарівна, приваблива до себе жінка. Вона рішуче, впевнена в собі, ніколи не втрачає присутності духу навіть в найскладніших ситуаціях. З розвиненим почуттям власної гідності, образу пам’ятає довго й першою не зробить кроку до примирення. Березень любить бувати в суспільстві, любить і вміє красиво одягатися й звернути на себе увагу чоловіків. Марти найчастіше Інтел-лектуалкі і роботу собі вибирають відповідну, хоча серед них можна зустріти, наприклад, і спортивних тренерів, і продавців. Заміж виходять пізно, хоча не обділені увагою протилежної статі, і, як правило, у шлюбі бувають двічі. Однак деякі з “осінніх” заміж не виходять зовсім. Вони більш прагматичні і обережні – ніколи не зроблять необдумане кроку. березня віддана родині (особливо це стосується “зимових”), вона однолюбка, але ревниво, хоча і намагається приховати це. Вміє багато чого робити по дому сама, не сподіваючись на чоловіка. Шиє і вяжет. Її улюблені тони – червоний, синій, зелений. Захоплення: книги, лижні прогулянки. Любить солодке. Підходять для шлюбу : Ілля, Михайло, Мирослав, Олег, Павло, Петро, Роман, Святослав, Ярослав. не підходять : Микита, Микола, Семен, Орест, Фелікс, Станіслав, Яків, Лазар, Юрій. Іменини : 19января; 21 червня; 29 липня.    

Марфа

Ім я Марфа переводиться з арамейської як” пані “. Святий покровителькою імені є святая мучениця Марфа перський. На Русі ім’я вважалося дуже розповсюдженим, але в основному серед простого народу. У вищих колах це ім’я ніколи не користувалося популярністю. Був час, коли в російських селах воно займало перше місце по своїй поширеності. Проте в даний час воно забуто. Здавна вважалося, що дівчина, що носить ім’я Марта, простодушних і мила. Їй не властиві хитрість і злість, вона приємна і легка в спілкуванні. Добродушно, готова прийти на допомогу, доброзичлива і невимогливих – така носії імені Марфа. Марфа можна побажати в першу чергу благополуччя та міцної родини, оскільки власниці цього чудового імені мають хазяйських жилку, яка навіть в критичних ситуаціях допомагає їм утриматися на плаву. Нехай Марти протягом всього життя супроводжують удача і благоденство. Ми бажаємо Марфа помягче относиться ко своїм друга половина, інакше доведеться задовольнятися гордим самотністю. Також власниці цього імені, не повинні забувати, що не все можна розглянути з господарській точки зору, є не менш корисні речі, які не можна ні купити, ні продати. Нехай Марфа обретут життєрадісність і заражають нею своїх близьких і знайомих. Іменини : 18 лютого, 19 лютого; 22.06, 6 липня, 17 липня, 19 липня; 14сентября.    

Михайлина

Характеристика імені Михайлина: Все життя цих жінок проходить у прагненні примирити або хоча б врівноважити два схильності свого характеру: бажання досягти життєвого успіху і нерішучість, навіть боязкість. Тільки «осінні» жінки володіють таким необхідним для досягнення поставленої мети якістю, як наполегливість, та й то воно частіше набуває форми впертості. Михайлина надзвичайно трудолюбива і компенсує цим недолік інтелектуальних здібностей, хоча часом здається, що в ній набагато більше інтелекту, ніж вона його демонструє. Михайлина – м’яка, добросерда жінка, трохи сентиментальна. Любить читати жалісливі романи про кохання і може проливати сльози на серцевими стражданнями їх героїв. Вона скромна, не любить звертатися на себе увагу, поступливі. У родині роль лідера охоче віддає чоловікові. Михайлина не дуже товариська, але гостинна. У великому суспільстві вона губиться, не вміє підтримати світський невимушена розмова. Найбільших успіхів у кар’єрі досягають «зимові жінки – вони більш здібні і рішучіше інших. У масі своїй же Михайлини, хоч і не позбавлені талантів, але зірок з неба не хапають і командирами виробництва не стають. Працюють вихователями у дитячих садках, кравчиня, продавцями, медсестрами.    

Мілена

Дуже часто росте єдиною дитиною в інтелігентній родині, всіма розпещених і заласканним. Дівчинка звичайно слабка, млява, з поганим апетитом, трохи лінивий, але добра. Вона звикла, що всіма її діями керують дорослі, і позбавлена будь-якої самостійності. Такий же инфантильной залишається Мілена і в шкільні роки; друзі дбайливо опікуються її. Ставши дорослою, на щастя, вона втрачає цю якість. “Зимові” Мілени володіють складним і суперечливим характером, вони ворохобні, ворчліви, люблять нав’язувати свою думку, ревниво і вимагають до себе підвищеної уваги. Спілкуватися з ними непросто. Там не менш вони виявляють завидну терпимість у сімейному житті, багато прощають чоловікам. Дуже гостинні, хоча далеко не зразкові господині. Мілена, як правило, не лідер у родині, ця роль у неї відведена чоловікові. Її відрізняє душевна холодність, неемоціональность (найбільше це стосується “грудневих” і менш за все – “літніх”), вона не здатна як розділити чужу радість, так і поспівчувати чужому горю. І лише дуже небагато з Мілен обдаровані душевним теплом і добротою. Нерідко живуть разом зі своїми батьками, бо без їх допомоги не в змозі обійтися. За професією Мілени: економісти, лікарі, медсестри, продавці, педагоги, бухгалтери, інженери.      

Мірдза

Вельми допитливих особа. Справляє враження тихої прихильнішими жінки, але це враження оманливо. Мірдза лагідно тільки на перший погляд. Вона хитра, сексуальна, нетерпляче. Не любить довгої кропіткої роботи на шляху до мети. Живе за принципом: “Хочу все відразу й зараз!”. Нетерпимості, дратівливість, особливо коли доводиться пояснюватися з непонятлівим співрозмовником. Матеріалістка, не вірить у чудеса, фантастику, гадання. Зовні схожа на батька, характером же пішла в матір. У дитинстві часто хворіє. Користується успіхом у чоловіків, може зустрічатися одночасно з двома відразу, але по-справжньому любити одного – третього. Як і Лайма – “сова”.      

Мірра

Мірра дуже схожа на батька і зовні, і багатьма рисами характеру, однак більше прив’язана до матері. Це досить чутлива, ранімая і жалостливо дівчинка, трохи боязко і брезглівая. Останнє не завадить їй принести в дім брудного бездомного кошеня і, незважаючи на протести батьків, прігреть його. Наполегливість і внутрішнє завзятість, властиві маленької Міррен, зберігаються в ній і пізніше, в зрілому віці. Крім того, в ній дуже приваблюють обов’язковість і вірність слову. Мірра рухлива, пластична, обдаровані хорошими музичними здібностями, батьки часто визначають її в музичну або хореографічну школу; дівчинка захоплюється танцями. “Зимові” – працьовитих і неслухняні в досягненні мети. Раз доручивши їм справу, можна бути впевненим, що вони виконають його. Народжені взимку Мірра – дуже пристрасні натури, але вони досить обережні і пристрасть їх, як правило, спрямована на єдиного кохану людину, вони однолюбкі. Виходять заміж після двадцяти років, вибирають спокійного, врівноваженого і грунтовного чоловіка, з яким можна почувати себе комфортно, – Мірра воліє бути лідером у родині. Вони гарні господарки, непогано готують, особливо вдаються їм перші страви. У сім’ї у “зимових” частіше народжуються сини. Маленька слабкість таких жінок – довго розмовляти з подругами по телефону. Потрібно сказати, що груднева Мірра – надзвичайно наполегливе вперто істота, що не терплять ні в чому заперечень. “Літні” – повільні і инфантильны, але всередині у цих жінок – вулкан. Закохавшись, вони цілком віддаються своєму почуттю, очікуючи у відповідь такий же пилкості. Ревнощі їх буває настільки ж сильною, але, на щастя, не доходить до небезпечних меж. Почуття уязвленного самолюбие їм вдається приховати під напускне безразличием. “Осінні” – майже також ворохобні, як їх “грудневі” тезки, але значно добрішим та обачність останніх. Це типові інтроверти, завантажені в себе, що живуть складної внутрішньої життям, серед них чимало глибоко віруючих. Беруть все близько до серця, пропускають і свої, і чужі неприємності “через себе”, але на їх особі ви не прочитаєте нічого. Серед жінок із цим ім’ям є лікарі, перукарі, вчителі музики, вихователі дитячих садів, продавці, бухгалтери. Мірра – гарне ім’я, що зустрічається, на жаль, все рідше.    

Муза

Зростає болючою і вперто, більше прив’язана до батька, ніж до матері. У дитинстві обожнює читати страшні історії, вона Сміла, і серед її друзів, в основному, мальчишки. Муза по натурі – лідер, у неї достатньо друзів, які охоче погоджуються з її лідерством, відчуваючи її перевагу во многом. У неї добре розвинене емоційне сприйняття, чудовий смак, вона любить і вміє красиво одягатися, начітанна, обдаровані музично – словом, у цій жінці є все, і свого досконалості Муза досягає до тридцяти років. Пізніше її характер змінюється в гірший бік, вона стає занадто прагматичною і приземленной. Тим не менш Муза, як і раніше, оточена друзями, для них двері її будинку завжди відкриті. Муза добре готує і, що важливо в сімейному житті, прекрасно уживається зі свекрухою; частіше, ніж із власною матір’ю, знаходить з нею спільну мову. Шлюб буває вдалим, за винятком “літніх”, перше заміжжя яких часто виявляється недовговічні. Муза розсудливо, вміє обходить гострі кути, згладжувати шорсткості сімейного життя, ось тільки “зимовим” доводиться важкувато через невірне й звички сперечатися з пустякам. Музи живлять пристрасть до домашніх тварин, тримають у будинку маленьких собачок. Їх улюблена пора року – осінь, коли можна збирати і сушити листя клена. У давньогрецької міфології Муза – одна з дев’яти богинь, покровительки мистецтв і науки. Іменини : 29 травня.

Post Navigation